Через бойові дії в регіоні протягом багатьох років накопичилась значна кількість мін, снарядів, що не розірвалися, та інших боєприпасів. Піротехніки Служби порятунку постійно проводять обстеження територій та знешкоджують небезпечні предмети.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437737465_834848852017188_5418788321313105114_n-1024x682.jpg)
За минулу добу піротехнічні підрозділи ДСНС обстежили понад 17 га територій Покровського та Краматорського районів, в результаті чого було виявлено, вилучено та знищено 286 одиниць вибухонебезпечних предметів.
Служба порятунку закликає громадян ні в якому разі не підходити та не чіпати підозрілі предмети! 101 або 102 — номери екстрених служб, на які слід телефонувати у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Залиште коментар
Розгорнути ▼