У Краматорській громаді продовжується ремонт доріг. Наразі розпочато ремонт основної дороги на території Шабельківського старостинського округу.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441507761_843303184505467_3426521404878924974_n-1024x1024.jpg)
Поточний ремонт дорожники виконують по вулиці Данила Мурашка.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441473138_843303167838802_2491835835555554438_n-1024x1024.jpg)
Нагадаємо, вулиця Волгодонська (Шабельковка) у Краматорську, нині не лише маршрут для місцевих мешканців, але й символ вірності та пам’яті. Цю вулицю перейменували на честь видатного українського льотчика Данила Мурашка, чиє життя і служіння стало прикладом справжньої відданості своїй країні.
Залиште коментар
Розгорнути ▼