У Краматорськ 11 грудня в 13.30 прибув Вифлеємський вогонь.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231211_180148_329-1024x789.jpg)
Бажаючі отримали Вогонь для свого дому на вокзалах, де були встановлені безпечні стенди.
Нагадаємо, 10 грудня о 18:40 відбулася передача Вогню від скаутської організації «Пласт» представникам Укрзалізниці. У рамках спільного заходу начальники 14 поїздів доставлять Вогонь на 24 вокзали країни, у тому числі й на вокзали Краматорська, Покровська та Ізюму менш ніж за добу.
Залиште коментар
Розгорнути ▼