У хабах Донеччини проходять культурно-просвітницькі та розважальні заходи

У хабах Донеччини проходять культурно-просвітницькі та розважальні заходи

У культурному хабі «Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації у Києві, відбулися родинне свято в стилі  «Вalloon party» з переглядом мультфільму, творчий майстер-клас з твістингу для дітей, арт-терапії для дорослих, абетка анімаційного малювання, музичне заняття для дітей, інтерактивні ігри з призами, перегляд дорослими сучасної кінострічки «Батько». 

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

У центрах «ЯМаріуполь» проходять цікаві майстер-класи з виготовлення піци, робототехніки, заняття з живопису, тренінг для людей старшого віку, зустрічі молоді, курси з підготовки до першого класу, відвідування ролледрому, малювання на мольбертах, зустрічі з лікарями, в’язання теплих речей (бафів та шкарпеток).

Соціально-психологічний хаб Торецької громади продовжуює дарувати позитивні емоції та щасливі посмішки дітям. Так, у м. Хмельницький для мешканців Донеччини відбулася книжкова виставка «Кидай мишку – бери книжку», метою якої  є залучення українців до читання, привернення уваги до українського книговидання та літератури. У містах Дніпро та Черкаси проведені майстер-класи зі створювання 3D-моделі улюбленого героя, органайзера, зображення петриківського розпису, під час яких діти проявили творчу фантазію та дізналися про унікальність українського орнаменту. 

Завдяки хабу «Наш Краматорськ. Ми разом все подолаємо» у м. Київ мешканці Краматорської громади поринули у світ позитивних емоцій та гарного настрою, відвідавши виставу у ляльковому театрі «Труффальдино з Бергамо».