У Донецькій області пошкоджено та зруйновано понад 100 тисяч будинків

За майже два роки повномасштабного вторгнення російські війська зруйнували та пошкодили понад 100 тисяч будинків. Під обстрілами та ракетними атаками опинились тисячі шкіл, садочків та лікарень. Про це у прямому ефірі телемарафону повідомив голова Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

“116 тисяч пошкодженого та зруйнованого житла в Донецькій області за 2 роки. 353 школи, 301 садочок та 286 лікарень, – це все ворог знищив майже за 2 роки. Міста Мар’янка, Вугледар, Бахмут Авдіївка,- їх немає, майже повністю. Місто Лиман зруйноване на 80%. Місто Очеретино теж зруйновано майже на 80% і люди там залишаються. Кожного дня і органи влади, і поліція, волонтери доставляють у ці міста гуманітарну допомогу, медикаменти, дрова, щоб наших людей підтримати”, – розповів Вадим Філашкін.

Зараз в області працюють 284 котельні та 186 пунктів незламності. Однак 74 населенні пункти на лінії фронту залишаються без світла, води та газу, через постійні обстріли ремонтні бригади не можуть, туди дістатися.