Спроба №2: в Краматорську оголосили новий тендер на ремонт будинку у центрі міста 

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради оголосило повторний тендер на ремонт пʼятиповерхівки по вулиці Ярослава Мудрого, 44, що була пошкоджена внаслідок ракетного обстрілу, очікуваною вартістю 59 мільйонів гривень. Це друга спроба управління виконати аварійно-відновлювальні роботи. 

Нагадаємо, перший тендер було оголошено ще в лютому. Тоді очікувана вартість цих робіт складала майже 46 мільйонів гривень. Але під час моніторингу тендерної пропозиції у системі Prozorro Держаудитслужба встановила порушення законодавства з боку замовника та переможця і торги було скасовано. 

На початку травня управління житлово-комунального господарства замовило нову проектну документацію. Нагадаємо, її за 220 тисяч гривень виконував ФОП «ВОЛКОВ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ», який зареєстрований у Києві та спеціалізується на діяльності у сфері архітектури.

Тож, новий тендер на аварійно-відновлювальні роботи у будинку по Ярослава Мудрого, 44 дорожчий від минулого на 13 мільйонів гривень. Термін виконання робіт ідентичний – до кінця 2025 року. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету. 

Серед переліку робіт, що вказані у тендерній документації – виконання електромонтажних робіт, капітальний ремонт опалення, вентиляції, водопроводу, каналізації, загально будівельні роботи (демонтажні роботи у підʼїздах та квартирах, влаштування вхідних груп, улаштування балконів, підсилення стін, заповнення тріщин, влаштування металевого поясу по периметру будівлі та інші), оновлення покрівлі, термомодернізація будинку. Також вказано ряд робіт з благоустрою прилеглої території, зокрема улаштування основ під МАФИ, покриття проїзду, тротуарів, прокладання фігурної плитки, встановлення лав та урн.