Скільки укриттів у школах облаштують та чи можливий перехід на «змішане» навчання у Донецькій області

На Донеччині торік відремонтували або реконструювали 32 укриття у закладах освіти 16-ти територіальних громадах. Цьогоріч заплановано реалізувати ще 52 проєкти. Про це повідомила директорка департаменту освіти та науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева під час брифінгу.

“Цього року поки у нас іде планування, ми бачимо проекти які ще не завершені. Міністерство освіти заявило про те, що у цьому році буде виділено субвенції на облаштування укриттів – 2,5 мільярди і ми теж будемо туди подаватись і плануємо десь 52 заклади освіти”, – зазначила очільниці департаменту освіти та науки Донецької ОДА.

За словами очільниці департаменту освіти та науки це дозволить збільшити кількість освітньо-консультативних пунктів. Наразі їх в області 44. Також це дає можливість розглядати перехід до змішаної форми навчання.

“Це дозволить збільшити кількість освітньо-консультаційних пунктів. Ми віримо у ЗСУ, в нашу Україну і якщо буде така можливість, то таким чином, можливо зможемо перейти до змішаного навчання”, – зазначила Тетяна Сідашева.

Нині на території Донецької області перебувають 33 тисячі школярів. Загалом же зареєстровано у навчальних закладах області 90 тисяч учнів. 29, 5 – в Україні, але за межами області, 26 тисяч- за кордоном.