Школярка з Краматорська стала переможницею Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

За підсумками ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, переможницею у номінації «Література» стала Альбіна Горобець з Краматорська.

На конкурс Альбіна надала свою першу авторську збірку «Це наш світ героїв». Свої вірші юна поетеса присвятила щирому патріоту України, який у важкий для країни час став на захист нашої держави – Максиму Фідрі, учителю історії, колишньому випускнику Краматорської школи №10, де зараз навчається дівчина.

Максим Фідря героїчно загинув 29 жовтня 2023 року на Бахмутському напрямку разом із побратимом Дмитром Семеновим під час спроби евакуювати пораненого товариша.

Альбіна вшановує подвиг героїв-захисників, які віддали своє життя в боротьбі за свободу й незалежність України:

«Історія створила круговерть: Життєвий подвиг ради світлих мрій – Пішов від нас учитель прямо в смерть, Прийнявши гідно свій останній бій!»

Дівчина зі щирою вдячністю звертається до кожного, хто зараз боронить кордони країни від російського агресора: «Вірю вам, наші Янголи Світла! Вся надія і віра на вас! Перемоги всім нам у цій битві! Хай вас Бог береже повсякчас!» Пишаємося досягненнями Альбіни та бажаємо нових творчих успіхів!

Дякуємо педагогам Донеччини за те, що розкривають таланти та виховують у молоді активну громадянську позицію!