Що задекларували нові заступники очільника Донецької ОВА

Що задекларували нові заступники очільника Донецької ОВА – продовження

Журналісти Pro100media продовжують інформувати читатчів про звітність топ-чиновників регіону. Сьогодні розповідаємо про нових заступників голови Донецької обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна, Ігоря Бойко та Юрія Ключку.

Ігор Бойко

До призначення Ігоря Бойка на посаду заступника голови ОВА, вогкий час він обіймав не менш важливу посаду та був директором департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації.

Для матеріалу використано інформацію з єдиного державного реєстру декларацій, звітність за 2023 рік. Тож, Ігор Бойко зареєстрований у Краматорську, має дружину Ганну, двох синів Михайла та Олексія, а також падчерку Марію. У користуванні Ігор Олексійович має будинок у Краматорську, вартістю пів мільйона гривень, яким з 2019 року володіє його дружина Ганна. У тому ж році вона придбала земельну ділянку у нашому місті.

Ігор Бойко має земельну ділянку у Лубенському районі Полтавщини. Родина має два автомобіля – VOLKSWAGEN PASSAT (з 2018 року у Ганни Бойко) та HYUNDAI TUCSON (придбаний Ігорем Бойком у червні минулого року). Загальна сума доходів родини за 2023 рік склала майже 2,3 мільйона гривень. З них 1,6 мільйона отримав Ігор Бойко як директором департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА. Згідно даних декларації, Ганна Бойко має статус ВПО та отримує виплати від Управління соцзахисту населення Новомосковської райдержадміністрації. Сума таких виплат тільки за минулий рік склала 132 тисячі гривень.

Юрій Ключка

Юрій Ключка подав звітність за 2023 рік на початку січня, як кандидат на посаду заступника голови Донецької ОВА. До повномасштабного вторгення рф він займав посаду голови Покровської райради. За власним бажанням він склав повноваження та став на захист держави. Пізніше його було призначено начальником Мирноградської МВА.

Зазначимо, що в інтервʼю Вільному радіо він повідомив, що не планує змінювати місце роботи. Але, його кандидатуру заступника голови Донецької ОВА було погоджено Кабміном.

Юрій Ключка має дружину Анну та трьох дітей – Марію, Михайла та Івана. Зареєстроване місце проживання – Покровськ. У переліку обʼєктів нерухомості, яким володіє родина вказано дві квартири у Покровську (у власності Анни) та земельну ділянку площею у 500 кв.м у Білосарайській косі (власність Юрія Ключки з 2013 року). Також він володіє чотирма автомобілями – NISSAN LEAF 2013 року випуску, який придбав усього за 10 тисяч гривень у 2018 році, з 2005 року легковим автомобілем ВАЗ, з 2020 року ЗАЗ Lanos та 3 2021 року автомобілем FORD ESCAPE.

Також у декларації вказано наявність у Юрія Ключки водного транспортного засобу та двох причепів. Крім того, Юрій Ключка є кінцевим бенефіціаром чотирьох товариств з обмеженою відповідальністю, зареєстрованих у Мирнограді.

Загальна сума доходів родини у 2023 році склала 409 тисяч гривень, з яких 290 тисяч – гроші, які Юрій Ключка отримав як військовослужбовець, 96 тисяч гривень отримала Анна Ключка у вигляді соцвиплат від Моршинської міської ради. Збереження родини у готівці складають 600 тисяч гривень, 75 тисяч доларів. Ще 17 тисяч гривень та майже 2 тисячі євро родина має на банківських рахунках.

Нагадаємо, раніше журналісти Pro100Media проаналізували декларації інших посадовців. Ви можете дізнатися, що вони декларують:

Вадим Філашкін – очільник Донецької обласної державної адміністрації.

Юрій Винокуров – перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації

Павло Кириленко – колишній очільник Донецької області, а нині голова Антимонопольного комітету України.

Олександр Гончаренко – начальник Краматорської міської військової адміністрації

Андрій Безсонний – заступник міського голови Краматорська.