Ремонт двох шкіл та будівництво протирадіаційного укриття: які тендери оголосили у Краматорську 

Цього тижня у Краматорську було оголошено декілька тендерів на розробку проектно-кошторисної документації, зокрема, вони стосуються двох загальноосвітніх шкіл, а також будівництва ще одного укриття. Детальніше у матеріалі Pro100media

У загальноосвітніх школах №2 та №5 виконають часткові ремонтні роботи 

Управління капітального будівництва та перспективного розвитку  Краматорської міської ради оголосило тендер на розробку  проєктно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту покрівлі, стелі, дверей, підлоги спортивної зали та стяжки будівлі ЗОШ №5, що по вулиці Стуса. 

Виконуватиме замовлення ТОВ «Інженерно-технічний центр «Спецбудпроект» за 85,2 тисячі гривень. 

У ЗОШ №2 планують виконати капітальний ремонт пошкоджених внаслідок обстрілу конструкцій віконних та дверних блоків. Вартість проектно-кошторисної документації на виконання цих робіт становить 160 тисяч гривень, а виконуватиме замовлення ФОП Макогон Вадим Васильович. До речі, цей підрядник також розробляв проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт опорного закладу загальної середньої освіти «Академічний». 

У місті планують побудувати ще одне укриття

Цього тижня ТОВ «Інженерно-технічний центр «Спецбудпроект» вдалось стати переможцем ще у одному тендері, але вже з більшою вартістю. Підприємство розроблятиме проєктно-кошторисну документацію по об’єкту: “Будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття). Замовник то й же – управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста. Вартість такого проєкту становить 782 тисячі гривень. Зазначимо, що обидва тендери, які отримало підприємство, були проведені за спрощеною процедурою. 

Що ж до самого підрядника, наразі він зареєстрований у Краматорську та спеціалізується на окремих видах освіти, рекламі і діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.