Новий день – нові тендери: що планують відремонтувати у Краматорську

Поточний ремонт покрівлі Центру культури і дозвілля ім. Леоніда Бикова та капітальний ремонт одного з опорних учбових закладів – у Краматорську оголошено нові тендери. Детальніше у матеріалі Pro100Media.

У системі публичных закупівель Prozorro днями було оголошено два тендери від Управління капітального будівництва та перспективного розвитку, а також Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

Плани на капітальний ремонт опорного закладу загальної середньої освіти «Академічний» Управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорської міської ради має у планах капітальний ремонт пошкоджених конструкцій будівлі опорного закладу загальної середньої освіти «Академічний», що по вулиці Богдана Хмельницького.

Зараз управління оголосило тендер на розробку проєктно-кошторисної документації, яку виконуватиме переможець – ФОП Макогон Вадим Васильович. Зазначимо, що ФОП зареєстровано у Дружківці, а основним видом діяльності вказано електромонтажні роботи. Вартість розробки документації становить 250 тисяч гривень, і має вона бути виконана до кінця травня поточного року.

У Центру культури та дозвілля ім.Л.Бикова частково відремонтують покрівлю Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради заплатить 182 тисячі гривень за виконання поточного ремонту покрівлі лекційної частини у Центрі культури, що у старій частині міста. Виконуватиме замовлення ФОП Іщенко В.М. Як зазначається у тендерній документації, в рамках ремонтних робіт буде виконано заміну 62 квадратних метрів покриття покрівлі. Ці роботи мають бути виконані до до кінця травня поточного року.

Нагадаємо, днями було оголошено тендер на виконання ремонтних робіт у комунальному клубі «Зоря», що у Ясногірці.