У Краматорську ремонтуватимуть комунальний клуб «Зоря»

У комунальному клубі «Зоря», який було збудовано у Ясногірці ще наприкінці 60-х років минулого сторіччя, планують провести поточний ремонт. Що саме ремонтуватимуть, у матеріалі Pro100media.

Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради днями оголосило тендер на виконання поточного ремонту у комунальному клубі «Зоря», що по вулиці Першої зірки (колишня Рилєєва).

До війни тут працювали танцювальні, вокальні, театральні гуртки, студія гри на піаніно. Як повідомляється на сайті Краматорської міської ради, тут займались творчістю понад 150 жителів села Ясногірка. Містяни памʼятають, як тут проводились тематичні заходи, масові гуляння та концерти до свят. Тож, до кінця травня поточного року тут мають провести ремонтні роботи.

Як вказано у тендерній документації, підрядник має виконати ряд демонтажних робіт – розбирання шиферного покриття, часткове розбирання ліпнини, демонтаж трубопроводу та інші; улаштувати нову покрівлю будівлі з азбестоцементних (шиферних) листів, виконати комплексні ремонтні роботи у підвальному приміщенні, частковий ремонт водопостачання та фасаду.

Очікувана вартість робіт складає 399 тисяч гривень.