Протягом минулого тижня на Донеччині рятувальники врятували 4 осіб

Впродовж минулого тижня на території Донеччини підрозділи Головного управління залучалися до ліквідації 55 пожеж, 17 з яких виникли через ворожі обстріли. В природних екосистемах виникло 10 пожеж.

Протягом минулого тижня на Донеччині рятувальники врятували 4 осіб, з яких

2 – під час ліквідації наслідків ДТП;

1 особу транспортували до лікарні рятувальники приданого медичного розрахунку ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області;

1 поранену особу транспортували до лікарні із зони активних бойових дій (смт Нью-Йорк).

У м. Дружківка Краматорського району рятувальники вилучили тіло чоловіка з місцевої водойми.

Рятувальники Донеччини впродовж тижня залучалися до аварійно-рятувальних та пошукових робіт

м. Селидове: 18 квітня в результаті авіаудару було частково зруйновано приватний житловий будинок. В ході проведення робіт рятувальники вилучили з-під завалів тіло загиблої особи. Роботи завершено.

Співробітники Головного управління продовжують надавати допомогу під час евакуації людей з прифронтових населених пунктів Донеччини. Протягом минулого тижня рятувальники евакуювали 17 людей із зони ведення активних бойових дій, в тому числі: 11 мешканців м. Торецьк Бахмутського району, 4 мешканців смт Очеретине та 2 мешканців с. Орлівка Покровського району, а також надали допомогу 99 особам в пунктах збору та посадки до евакуаційного транспорту.

Рятувальники Донеччини продовжують щоденно забезпечувати водою мешканців прифронтових населених пунктів. Протягом тижня підвезено 216 м³ питної та 267,75 м³ технічної води.

Піротехніками ДСНС протягом тижня обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 80,91 га території області, виявлено та знищено 2735 одиниці ВНП.

Рятувальники Донеччини залучались до розвантаження та доставлення гуманітарної допомоги мешканцям області. Всього за тиждень розвантажено та розвезено понад 94 тонни гуманітарного вантажу.

На території області продовжує працювати мобільний клас з мінної безпеки. Протягом тижня рятувальники провели 7 інформаційних заходів з мешканцями Покровського району.

Фахівці Служби порятунку провели 126 інформаційно-роз’яснювальних заходів серед мешканців області та 49 онлайн-уроків зі школярами з метою запобігання загибелі та травмування людей у надзвичайних ситуаціях та підвищення обізнаності громадян Донеччини.