Понад півсотні вибухонебезпечних предметів виявили піротехніки на території трьох районів, серед яких і Краматорський

Донеччина є однією з найбільш замінованих областей України. Щодня піротехніки, ризикуючи життям, очищують землю від вибухонебезпечних предметів, які залишив ворог. Протягом минулої доби фахівці обстежили території Краматорського, Покровського та Волноваського районів. Піротехнічні підрозділи ДСНС виявили та вилучили 68 одиниць вибухонебезпечних предметів на території загальною площею 44,29 га. Про це повідомило ГУ ДСНС України у Донецькій області.

“Всього за добу піротехніки залучались 38 разів, всі виявлені спеціалістами вибухонебезпечні предмети були знешкоджені”, – йдеться у повідомленні.

Читати також: На Донеччині для розмінування сільгоспугідь використовують дистанційно керовану машину

Загалом 26% території України забруднені мінами та вибухонебезпечними предметами. Це близько 156 000 кв.км, що дорівнює площі деяких держав світу. Це учетверо більше за територію Швейцарії або дорівнює половині Італії чи Німеччини. Про це повідомила пресслужба ДСНС України.

«Ми вдячні фахівцям, які, незважаючи на великі ризики для власного життя, розміновують нашу землю, акваторію і навіть цивільні обʼєкти та предмети, заміновані ворогом», – зазначається у повідомленні.