Поліцейські навчили надавати першу допомогу всіх охочих. Донеччина щодня потерпає від обстрілів росіян. Навички дій при травмах рятують життя.
«На заняттях ми відпрацьовуємо дії щодо зупинки кровотечі, застосування турнікетів і бандажів, тампонування ран тощо», – розповідає Олександр Савенко, начальник тренінгового центру ГУНП в Донецькій області.
Ігор з Харкова приїхав у Покровськ, щоб допомагати військовим. У 2014 році він мобілізувався та служив у прикордонних військах.
«Оскільки я волонтерю, то повинен розуміти, як рятувати життя», – каже він.
Алла Зімакова – мешканка Покровська, мати двох дітей. Її мета – бути корисною в умовах воєнного стану. Сьогодні вона дізналася, як затампонувати рану та зупинити кровотечу. Жінка впевнена, що ці знання допоможуть їй в разі критичної ситуації діяти правильно.
Парамедики поліції Донеччини мають досвід роботи у зонах бойових дій. Загалом по області працюють 10 груп парамедиків – у кожному територіальному підрозділі. Правоохоронці надають допомогу цивільному населенню та військовим.
Тренінги з домедичної підготовки відбуватимуться на постійній основі. Усі охочі можуть зареєструватися, деталі trainingcenterdonobl@ukr.net
Залиште коментар
Розгорнути ▼