Парамедики поліції провели тренінг з домедичної допомоги для мешканців Донеччини

Поліцейські навчили надавати першу допомогу всіх охочих. Донеччина щодня потерпає від обстрілів росіян. Навички дій при травмах рятують життя.

«На заняттях ми відпрацьовуємо дії щодо зупинки кровотечі, застосування турнікетів і бандажів, тампонування ран тощо», – розповідає Олександр Савенко, начальник тренінгового центру ГУНП в Донецькій області.

Ігор з Харкова приїхав у Покровськ, щоб допомагати військовим. У 2014 році він мобілізувався та служив у прикордонних військах.

«Оскільки я волонтерю, то повинен розуміти, як рятувати життя», – каже він.

Алла Зімакова – мешканка Покровська, мати двох дітей. Її мета – бути корисною в умовах воєнного стану. Сьогодні вона дізналася, як затампонувати рану та зупинити кровотечу. Жінка впевнена, що ці знання допоможуть їй в разі критичної ситуації діяти правильно.

Парамедики поліції Донеччини мають досвід роботи у зонах бойових дій. Загалом по області працюють 10 груп парамедиків – у кожному територіальному підрозділі. Правоохоронці надають допомогу цивільному населенню та військовим.

Тренінги з домедичної підготовки відбуватимуться на постійній основі. Усі охочі можуть зареєструватися, деталі trainingcenterdonobl@ukr.net