Не вистачає генераторів та когенераційних установок: як на Донеччині готуються до опалювального сезону

На Донеччині стартувала підготовка до опалювального сезону. Комунальники запланували підготувати 5 071 об’єкт, серед яких 4 163 – це багатоквартирні житлові будинки, 400 закладів соціальної сфери, 90 водопровідно-насосних станцій, 11 теплових пунктів. Про це під час брифінгу розповіла заступниця директора департаменту ЖКГ Донецької ОДА Лариса Гусева.

За словами посадовиці генераторами, на випадок відключення електроенергії, вже забезпечені 322 об’єкти, серед яких 266 котелень, а це 90% від запланованого та 63 об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства.

“Ми продовжуємо спілкуватися з міжнародними організаціями і сподіваємось, що до 1 жовтня у нас буде 100% забезпечення генераторами”, – повідомила заступниця директора департаменту ЖКГ Донецької ОДА Лариса Гусева.

Нині згідно заявок від представників громад потрібно ще 45 генераторів та 18 когенераційних установок.

У деяких громадах, які знаходяться у зоні активних бойових дій, підготовка до опалювального сезону не буде розпочата, зокрема це Бахмутська, Вугледарська, Сіверська, Соледарська, Часовоярська, Торецька та Званівська територіальні громади.