На території міста Краматорська активно проводяться суспільно корисні роботи

Суспільно корисні роботи тривають на території міста

На території міста Краматорська активно проводяться суспільно корисні роботи, адже це гарна можливість на період військового стану підтримати життєдіяльність громади та залучити мешканців до тимчасової зайнятості з гарантованим заробітком.

Так, завдяки співпраці #Краматорського_міського_центру_зайнятості та Краматорської міської військової адміністрації до «Армії відновлення» приєднується все більше громадян та роботодавців. 

На сьогодні в суспільно корисних роботах беруть участь 14 працедавців, серед яких компанії, що здійснюють свою діяльність у сфері благоустрою, комунальні підприємства, лікарні та нещодавно ще долучилась Донецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України. З початку поточного року за направленням центру зайнятості вже було залучено 1158  шукачів роботи.

Під час участі в суспільно корисних роботах до функціональних обов’язків громадян відноситься заготівля дров для опалення приміщень, прибирання територій, розчистка та ремонт доріг в населених пунктах, розвантаження, фасування та роздача гуманітарної допомоги, створення інженерних споруд оборонного призначення та інше.

Тож завдяки сумісним зусиллям ми підтримуємо життєдіяльність нашого рідного міста та допомагаємо забезпечити мешканців найнеобхіднішим. Звертаємо увагу, що всі, хто бажають долучитися до суспільно корисних робіт, можуть звернутися за консультацією до Краматорського міського центру зайнятості за адресою: вул.Рум’янцева, 4  або за телефоном 068 798 66 36.

Єдиний портал  вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua