На Донеччині працюють 37 освітньо-консультаційних пунктів. На базі таких освітніх середовищ організовують консультації для учнів. Часто діти звертаються за допомогою у роз’ясненні навчального матеріалу з фізики, хімії та математики. Про це на свої сторінці у фейсбуці повідомив голова Донецької ОДА Вадим Філашкін.
Керівниця одного з таких пунктів розповіла, що батьки та діти зраділи, коли почули новину про відкриття. Тут допомагають опанувати учням навчальну програму – вчителі хіміїі, географії, математики, фізики та інші.
“Тільки сказали, що можуть відкрити консультаційний пункт, тут був шквал батьків, вони такі раді були, питали – можна прийти на заняття? Зараз вчитель 3-го класу , вона у школі проводить уроки онлайн і вже дітки підходять на консультацію до неї, це дітки з особливими освітніми потребами. Крім того, вони приходять на консультацію до асистента – вчителя, вони ще ж ходять до корекційних спеціалістів. Зараз – це логопед, пізніше підійде ще психолог. Я вчитель математики, є вчитель фізики, хімії, географії – знаходиться тут. Тобто більша частина цих складних предметів охоплена”, – розповіла Наталія Біленець керівник освітньо-консультаційного пункту.
У Краматорську освітньо-консультаційні пункти не працюють. Про це журналістам “Pro100Media” розповів начальник Управління інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ міськради Ігор Єськов. Точну дату відкриття не повідомив, але зазначив, що інформацію про початок роботи таких пунктів, діти отримають від класних керівників.
У Слов`янську освітній консультаційний пункт вже приймає школярів. Нещодавно його відвідали директор департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Сідашева та радник патронатної служби голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук.
“Опанувати знання під час дистанційного навчання важко, а особливо учням початкової школи. На базі освітнього консультаційного пункту організовано консультації для учнів першого класу, які проводить учитель початкових класів Вадим Анциферов. Під час візиту представники облдержадміністрації поспілкувались з учнями та педагогами на консультаційних заняттях з математики для учнів третього класу, спостерігали за виконанням учнями сьомого класу лабораторної роботи з фізики”, – йдеться у повідомленні Донецької ОДА.
Пункт відвідують не тільки учні початкових класів, а також випускники, які потребують консультацій у підготовці до складання НМТ з математики. Для дітей з особливими освітніми потребами проводяться корекційні заняття вчителем-логопедом та практичним психологом, надолужити освітні прогалини їм допомагають асистенти вчителя.
Нагадаємо, що раніше очільниця департаменту освіти області повідомляла, що ремонт та реконструювання укриттів дозволить збільшити кількість таких освітньо-консультативних пунктів. Також можливо буде розглянуте питання переходу до “змішаного” навчання.
Нині на території Донецької області перебувають 33 тисячі школярів. Загалом же зареєстровано у навчальних закладах області 90 тисяч учнів. 29, 5 – в Україні, але за межами області, 26 тисяч- за кордоном.
Залиште коментар
Розгорнути ▼