рятувальники

На Донеччині ліквідовано 37 пожеж, врятовано 4 особи та проведено рятувальні роботи протягом тижня

Впродовж минулого тижня на території Донеччини рятувальники ліквідували 37 пожеж, 3 з яких виникли через ворожі обстріли. Також врятували 4 людини, з яких 3 поранених транспортовано із зони активних бойових дій (смт Нью-Йорк та м. Торецьк); 1 особу деблокували зі зруйнованої внаслідок обстрілу будівлі.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Також рятувальники надали домедичну допомогу та транспортували до карети швидкої медичної допомоги чоловіка з ознаками переохолодження, який під час риболовлі на р. Кривий Торець в Костянтинівці провалився під кригу.

Протягом минулого тижня рятувальники евакуювали 27 мешканців міста Авдіївка, а також надали допомогу 136 особам в пунктах збору та посадки до евакуаційного транспорту.

Рятувальники Донеччини впродовж тижня залучалися до проведення пошуково-рятувальних робіт:

  • м. Мирноград: внаслідок ракетного удару сталося часткове руйнування двоповерхового будинку. В ході розбору конструкцій зруйнованої будівлі надзвичайники врятували 1 жінку та вилучили тіло 1 загиблої особи. Пошукові роботи завершено.

Рятувальники Донеччини продовжують щоденно забезпечувати водою мешканців прифронтових населених пунктів. Протягом тижня здійснено підвезення 136 м³ питної та 216 м³ технічної води.

Піротехніками ДСНС протягом тижня обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 138,23 га території області, виявлено та знищено 127 одиниці ВНП.

Всього за тиждень розвантажено та розвезено понад 220 тонн гуманітарного вантажу.

Протягом тижня рятувальники провели відновлювальні роботи:

  • м. Новогродівка: внаслідок ракетних ударів було пошкоджено 3 двоповерхових житлових будинків та 1 двоповерхова будівля, в яких було накрито шифером 49 кв. м пошкодженої покрівлі.