2 лютого о 16:01 на телефон Служби порятунку надійшло повідомлення про те що чоловік провалився під кригу на річці Кривий Торець у Костянтинівці Краматорського району.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425511463_788679733300767_7298500759786858814_n.jpg)
По прибуттю на місце події рятувальники виявили чоловіка з ознаками переохолодження. Громадянин був в шоковому стані, попередньо під час риболовлі провалився у воду, через що отримав переохолодження організму.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425556100_788679819967425_2108459352229877420_n.jpg)
Рятувальники перенесли чоловіка на м’яких ношах до карети швидкої медичної допомоги, де передали працівникам Швидкої медичної допомоги.
Залиште коментар
Розгорнути ▼