На Донеччині 43 підприємства у сфері АПК можуть бронювати військовозобов`язаних працівників

У Донецькій області 43 підприємства у сфері АПК визнані критично важливими. 23 – були визначені Мінагрополітики, 20 підприємств визначила ОДА. Статус критично важливого підприємства дає можливість бронювати працівників на період мобілізації. Про це час під час брифінгу повідомила заступниця директора департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОДА Олена Рибакова.

“Кільікість військовозобов’язаних, які можуть бути заброньованими, не може перевищувати 50% від усіх військовозобов’язаних. Також автоматично продовжена відстрочка від мобілізації на 3 місяці”, – зауважила посадовиця.

Читати також: На Донеччині після повномасштабного вторгнення кількість підприємств харчової промисловості зменшилась майже втричі

На початку цього місяця Уряд оновив правила бронювання, які прописані у постанові №650, зокрема тепер є можливість електронного бронювання через Дію.

Військовозобов’язані, яких забронюють, отримають відстрочку від призову незалежно від віку, військового звання. На критично важливих для економіки підприємствах, установах та організаціях бронювати військовозобвязаних працівників можна строком до 12 місяців.

Читати також: Яких збитків зазнали підприємства АПК Донеччини через обстріли та травневі заморозки