“Моя рідна Донеччина”оголошуємо фотоконкурс

Наша країна – найдорожче та найцінніше для кожного українця. Але не менш цінною є мала Батьківщина – той куточок України, де ти народився, почув мамину колискову, знайшов друзів дитинства та перше кохання.

Наш рідний край – Донеччина. Природа її неймовірна: світлі соснові ліси, стрімкі річки, чисті, мов кришталь, блакитні озера. Ми впевненні що кожен житель Краматорська має своє улюблене місце, куди мріє повертатися знову і знову, щоб провести час з близькими та рідними.

Наразі через навалу ворожої росії на нашу землю, обстріли, міни ми не можемо поїхати до улюблених місць. Але ми віримо у Перемогу, відновлення та стрімкий розвиток рідного краю у найближчому майбутньому. І поки наші захисники, немов леви, б’ють ворога, молімось за них та про100 ділимося спогадами про мирні часи. Нехай вся Україна бачить нашу Рідну Донеччину!

Щоб долучитись до конкурсу, про100 зайдіть у розділ «Цікаве» (фотоконкурси) та завантажте своє фото з невеликим коментарем, який розкаже головне про ваше улюблене місце.

Світлини редакція приймає до 3 березня включно.

Не забудьте вказати свої ім’я, прізвище та номер телефону.

Попросіть друзів та знайомих проголосувати за ваше фото на нашому сайті, а також поділіться посиланням на конкурс у соцмережах з хеш тегом #Моя рідна Донеччина.

На переможців чекають приємні подарунки від «Pro100Media» та регіонального ландшафтного парку «Краматорський»

Взяти участь можуть всі охочі, але для отримання подарунка переможці повинні знаходитись на території України.