Моя рідна Донеччина

Донеччина

Наша країна – найдорожче та найцінніше для кожного українця. Але не менш цінною є мала Батьківщина – той куточок України, де ти народився, почув мамину колискову, знайшов друзів дитинства та перше кохання.

Наш рідний край – Донеччина. Природа її неймовірна: світлі соснові ліси, стрімкі річки, чисті, мов кришталь, блакитні озера. Ми впевненні що кожен житель Краматорська має своє улюблене місце, куди мріє повертатися знову і знову, щоб провести час з близькими та рідними.

Наразі через навалу ворожої росії на нашу землю, обстріли, міни ми не можемо поїхати до улюблених місць. Але ми віримо у Перемогу, відновлення та стрімкий розвиток рідного краю у найближчому майбутньому. І поки наші захисники, немов леви, б’ють ворога, молімось за них та про100 ділимося спогадами про мирні часи. Нехай вся Україна бачить нашу Рідну Донеччину!

Щоб долучитись до конкурсу, про100 зайдіть у розділ «Цікаве» (фотоконкурси) та завантажте своє фото з невеликим коментарем, який розкаже головне про ваше улюблене місце.

Світлини редакція приймає до 3 березня включно.

Не забудьте вказати свої ім’я, прізвище та номер телефону.

Попросіть друзів та знайомих проголосувати за ваше фото на нашому сайті, а також поділіться посиланням на конкурс у соцмережах з хеш тегом #Моя рідна Донеччина.

На переможців чекають приємні подарунки від «Pro100Media» та регіонального ландшафтного парку «Краматорський»

Взяти участь можуть всі охочі, але для отримання подарунка переможці повинні знаходитись на території України

Pro100sha

Чи оновлювали ви свої дані в ТЦК?

Топ Новин

+2
°
C
День: +
Ніч: -6°
Краматорськ
Четвер, 02 Березень
Прогноз на тиждень
Пт Сб Нд Пн Вт Ср
+ + + + + +13°
-1° -2° +