Як ми сьогодні писали у Краматорську витратять 3 мільйона гривень на утримання зелених насаджень міста
Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради Прокоментувало ситуацію, щодо необхідності проведення закупівлі послуги з утримання зелених насаджень Краматорської територіальної громади:
Якщо звернути увагу на умови тендеру, то можна побачити, що послуги з утримання зелених насаджень надаватимуться впродовж року та включатимуть у себе:
– викошування газонів;
– очищення газонів від опалого листя;
– вирізання порості;
– обрізка гілок сухих дерев;
– вивезення сміття та інше.
Зазначена закупівля не має жодного відношення до придбання та висадки квітів, дерев, кущів тощо.
На жаль, в нинішній ситуації, що склалась, більшість робітників комунальних підприємств задіяна на інших важливих напрямках та об’єктах, що не дозволяє в повній мірі утримувати місто власними силами. Саме тому було прийнято рішення про закупівлю даної послуги.
На даний час в місті проживає близько 100 тис. людей, тому утримання його території та підтримання більш менш комфортного проживання – є нашим обов’язком.
Залиште коментар
Розгорнути ▼