Ексклюзивні проекти від Pro100media, які ви могли пропустити!

Пропонуємо ознайомитися з ексклюзивними проектами, розробленими Pro100media, які ви могли пропустити! Наша команда наполегливо працює, щоб надати вам найактуальнішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все, щоб вас залишити задоволеними.

До початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України краматорець Ігор Фещенко працював машиністом залізничного крану на дружківському підприємстві «VESCO», яке спеціалізується на видобутку глини. Потім в нових реаліях чоловіку довелося змінити професію та джерело заробітку, щоб допомагати мешканцям рідного міста, яке перебуває під регулярними ворожими обстрілами. Але згодом Ігор все ж таки вирішив евакуюватися до Києва, де продовжує жити, працювати, та мріяти про поверення до Краматорська. Журналісту “Pro100 Media” Ігор розповів про зміну професії, евакуацію та життя у столиці.  

Донеччина завжди була відома своїми вугільними підприємствами. Вже на початку російської агресії у 2014 році Україна втратила частину виробництв, що залишились на окупованих територіях. Повномасштабна війна тільки збільшила збитки, але вугільна промисловість продовжує працювати навіть попри постійні обстріли області. Журналіст “Pro100Media” поспілкувався з виконувачем обов’язків генерального директора ДП “Добропіллявугілля-видобуток” Віталієм Сидорченко та директором шахти “Новодонецька” Віталієм Валентієм про роботу підприємства, розвиток вугільної промисловості на Донеччині та співпрацю з обласною владою. 

  • “Співає родина: дивіться гала-концерт співочих талантів міста Краматорська та обирайте переможців

За ініціативи краматорської спільноти вчителів мистецтва Центр професійного розвитку педагогічних працівників на чолі з Євгенією Кірєєвою провів конкурс співочої майстерності “Співає родина – живе Україна!”. В конкурсі брали участь діти зі своїми батьками, бабусями, дідусями. В окремій номінації до участі були запрошені вчителі міста Краматорська зі своїми сім’ями. Журналістці Pro100media вдалося за лаштунками поспілкуватися з деякими учасниками конкурсу.

6 червня у Києві відкрили бізнес-виставку Схід-Експо 2023. Свою продукцію на виставкових стендах презентує малий та середній бізнес, який релокувався або базується у постраждалих від війни областях України. На виставці журналісти PRO100MEDIA зустріли своїх знайомих з краматорської громади. На виставці було представлено продукцію близько 80 підприємств різних галузей промисловості, зокрема, машинобудівної, харчової, фармацевтичної, меблевої, легкої, парфумерно-косметичної, а також сфери ІТ та ритейлу.  Під час заходу українські майстри та майстрині проводили майстер-класи з гончарства, вишивання, хендмейду та інших ремесел.

фейки росіян за вересень  

Майже кожен день ми бачимо, що Росія не може прожити без відбірної порції фейків. Впродовж вересня 2023 на тлі постійних російських військових втрат на фронті кремлівська пропаганда та ворожі ЗМІ вигадують справжні жахи про українських біженок, які народжують дітей на продаж, мобільні крематорії в українських бригадах ТрО або готовність НАТО у 2024 окупувати західну частину України. Ці та інші російські вкиди росіян у цьому місяці  “Pro100Media” розбирає сьогодні.  

Відтепер вулиця імені Юрія Гагаріна перейменована на честь Леоніда Каденюка- першого українця в космосі. Леонід Каденюк народився 28 січня 1951 р. у невеличкому селі Клішківці на Буковині. Обоє батьків Леоніда були вчителями. Та юний Леонід обрав кар’єру військового. Мрія про космос зародилась у Каденюка у віці 10 років, коли весь світ облетіла звістка про політ Юрія Гагаріна. 

Маленький хлопчик Дяченко Андрій має велике серце волонтера і збирає кошти для ЗСУ своєю майстерністю грати в шашки. 24 травня у Києві з хлопцем зустрілися волонтери які передали йому прапор з подякою від бригади військових що воюють на бахмутському напрямку. Прапор хлопцю вручила волонтер Оксана Громова.