У Краматорську на вулиці Магістральній нетверезий водій не впорався з керуванням та зніс опору ЛЕМ.
Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434675344_854421150054012_6811371184218885211_n-1024x1014.jpg)
На місці події патрульні встановили, що 49-річний водій авто Renault Master, рухаючись в напрямку вулиці Олекси Тихого, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, відтак виїхав за межі проїзної частини та здійснив наїзд на перешкоду — опору лінії електромереж.
Внаслідок ДТП автомобіль отримав механічні пошкодження, обійшлося без травмованих осіб.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434676716_854421173387343_1897454148055796462_n-1024x589.jpg)
Крім того, під час спілкування патрульні помітили в чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори запропонували йому пройти огляд у встановленому законом порядку — керманич погодився.
Перевірка на стан сп’яніння за допомогою газоаналізатора показала 1,44 проміле. Тому чоловік отримав декілька адміністративних матеріалів.
Нагадаємо, 2 квітня, вранці у Краматорську на перехресті вулиць Василя Стуса та Героїв Небесної Сотні сталася дорожньо-транспортна пригода без травмованих.
Залиште коментар
Розгорнути ▼