Сьогодні, 2 квітня, вранці у Краматорську на перехресті вулиць Василя Стуса та Героїв Небесної Сотні сталася дорожньо-транспортна пригода без травмованих.
Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433873225_850653510430776_90759069810095300_n-1024x708.jpg)
На місці події патрульні встановили, що водій авто Renault Kangoo, виїзжаючи на перехрестя з другорядної дороги, не дав дорогу транспортному засобу ВАЗ 211540, який рухався головною дорогою.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434419465_850653497097444_6903489657382976225_n-1024x708.jpg)
Від удару ВАЗ 211540 виїхав за межі проїзної частини та наїхав на дерево.
Патрульні поліцейські оформили ДТП та скали на водія-порушника протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
Залиште коментар
Розгорнути ▼