дія

Державні програми в дії: підтримка бізнесу та працевлаштування ВПО

Державні програми підтримки бізнесу в умовах війни допомагають підприємствам вижити та зберегти робочі місця, що є критично важливим для української економіки. Одна з них – компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Нещодавно такою фінансовою підтримкою скористалося сільськогосподарське ТОВ «Злагода», що займається вирощуванням зернових культур на території Іллінівської сільської територіальної громади.

Підприємство вже давно співпрацює зі службою зайнятості, яка допомагає їм укомплектовувати вакансії. Цього разу Костянтинівський міський центр зайнятості підібрав для СТОВ “Злагода” двох трактористів з числа ВПО, які мали відповідний досвід роботи.

Завдяки державній програмі підтримки СТОВ “Злагода” отримало компенсацію витрат на оплату праці переселенців. Фахівці центру зайнятості допомогли роботодавцю сформувати необхідний пакет документів та якнайшвидше отримати фінансову допомогу.

Цей приклад демонструє, як співпраця роботодавців із службою зайнятості може бути взаємовигідною. З одного боку, безробітні мають можливість працевлаштуватися, а з іншого – підприємства отримують доступ до кваліфікованих кадрів та державну підтримку.

Детальніше про умови отримання компенсацій можна дізнатися за посиланням.

Саll-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.