Павло Вишебаба

День народження Павла Вишебаби: купуй книгу – підтримай 68-у бригаду дронами

28 березня 1986 року Павло Вишебаба народився в Краматорську, де розпочав навчання на інженерній спеціальності в Донбаській державній машинобудівній академії. Після третього курсу він змінив напрямок, перевівшись на журналістику до Маріупольського державного університету. Три роки він працював у редакції газети «Приазовский рабочий».

Український літератор, музикант та активіст Павло здобув велику популярність завдяки своїм поетичним творам, які збирають мільйони переглядів у соціальних мережах. Його вірші, які часто транслюються в прайм-тайм на центральних телеканалах, стали символом сучасної української літератури. Його творчість, включаючи збірку «Тільки не пиши мені про війну», висвітлює емоції українців у реальному часі та надихає людей по всьому світу.

Детальніше про Павла Вишебабу можна прочитати у матеріалі Pro100media.

Павло Вишебаба повідомив, що на День Народження його можна привітати, купивши його книгу. Половина прибутку піде на FPV-дрони для 68-ї бригади.

“Сьогодні День народження і якщо ви захочете привітати, то для мене найкращим подарунком буде таке: до вас приїде моя книга, а у мою бригаду приїдуть дрони. Замовляйте збірку ТУТ Сьогодні 50% від прибутку летять на FPV-дрони 68-й бригаді. Завчасно дякую всім, хто захоче долучитись, це дуже цінно”, – наголошує Павло у своєму телеграм каналі.