Безкоштовна доставка та доступні ціни: жителі Донеччини зробили 5 000 замовлень медикаментів у межах проєкту “Укрпошта. Аптека”

У лютому цього року на Донеччині стартував пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”, завдяки якому жителі прифронтових територій можуть придбати ліки за середньою або низькою ціною і скористатися безкоштовною доставкою. За цей час в області було зроблено 5 000 замовлень. Найбільшою популярністю ця послуга користується у таких містах: Лиман, Нью-Йорк, Торецьк, Мирноград. Про це розповів директор Донецького регіону АТ “Укрпошта” Максим Сутковий.

“Доставка замовлень у межах цього проєкту проводиться за стандартною процедурою з урахуванням графіку роботи стаціонарних та пересувних відділень. Наразі доступно до замовлення більше, ніж 12 тис. найменувань лікарських засобів, зокрема як безрецептурних, так і рецептурних”, – зазначив Максим Сутковий.

Для отримання рецептурних ліків потрібно звернутися до сімейного лікаря та отримати електронний рецепт і при замовленні вказати його номер.

Як оформити замовлення:

  • зателефонуйте за номером 0 800 300 545;
  • для зв’язку з фахівцем слідуйте підказкам у голосовому меню.

Замовлення буде спаковано та надіслано за послугою “Укрпошта Експрес”. Доставка безкоштовна. Відстежити відправлення можна на сайті, у мобільному застосунку та через чат-бота у месенджерах. Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд при врученні посилки.

Пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека” охоплює не лише Донеччину, а й прикордонні області, такі як Запоріжжя, Миколаївщина, Харківщина, Херсонщина, Чернігівщина та Сумщина. Це дає можливість отримати:

  • доступ до ліків, у населених пунктах, де аптек немає або вони зруйновані;
  • медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі “Доступні ліки”.

Як зазначив директор Донецького регіону АТ “Укрпошта”, у планах розширення складських потужностей  та подальший розвиток цього проєкту.