8 лютого Укренерго на одну добу скасує обмеження споживання електроенергії на Донеччині

8 лютого на території Донецької області НЕК Укренерго проводитиме заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники електроспоживання. Вони необхідні для визначення коректних лімітів під час застосування графіків. Для цього на одну добу – з 00:00 до 24:00 будуть скасовані всі обмеження споживання для визначення реальної потреби області в електроенергії.

На підставі цих даних будуть скориговані ліміти споживання для області.

На виконання вказівки диспетчера «Укренерго», стабілізаційні чи екстрені відключення в області упродовж тестової доби здійснюватися не будуть.

В енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії після російських терористичних атак. Для того, щоб визначити ліміти поживання на кожну область відповідно до реальних потреб, НЕК Укренерго проведе контрольні заміри потужності в регіонах.

Якщо 8 лютого у вас зникло світло, то можливою причиною є аварія в електромережах чи наслідки ворожого обстрілу.

Повідомте про це через зручні дистанційні сервіси. Найшвидший спосіб — написати нам в приватні повідомлення на сторінці в Facebook ДТЕК Донецькі електромережі. Також можна подати заявку на сайті компанії в розділі «Відсутня електроенергія?». Заявки приймаються в тому числі через кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі.