40 мільйонів гривень планують витратити у Краматорську на ремонт доріг гарячим асфальтом

У Краматорську планують виконати поточний ремонт асфальтового покриття на автошляхах, внутрішньоквартальних проїздах та тротуарах. Про це свідчать дані тендерів, розміщених у системі Prozorro.

Очікувана вартість робіт по двом тендерам 40 мільйонів гривень. За ці кошти підрядники мають виконати ремонт 37 квадратних кілометрів доріг. Замовник – Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради. У документації вказано, що безпосереднє місце виконання робіт визначається замовником перед початком виконання на території Краматорської територіальної громади. Тож, де саме буде виконано ремонт, наразі невідомо.

У найменуванні робіт, які виконуватиме переможець відкритих торгів, перелічено холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, перевезення будівельного сміття, розлив бітумної емульсії та укладання дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші. Як зазначається у тендерній документації, ремонт має бути виконаний до кінця липня поточного року (за одним тендером) та до кінця серпня за другим тендером. Наразі проходять етапи подання та розгляду пропозицій від учасників аукціонів.

Фінансуватимуться вказані роботи з місцевого бюджету. Додамо, що у січні Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації оголосив тендер на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Краматорському та Бахмутському районах Донеччини.

5 лютого договір на виконання цих робіт було укладено з ТОВ «Славдорстрой». За ці кошти підрядник протягом поточного року виконуватиме наступні роботи:

⁃ Розподілення протиожеледних матеріалів по покриттю;

⁃ Очищення доріг від снігу; ⁃ Сколювання льоду вручну на автобусних зупинках;

⁃ Чергування при зимовому утриманні доріг;

⁃ Засипання промоїн і просідань покриття;

⁃ Ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття;

⁃ Огляд доріг та її елементів.