пожежа

18 пожеж за добу сталося на Донеччині: вогнем знищено 27 га лісу

Упродовж минулої доби, 10 квітня, рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 18 пожеж на території області, 2 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Вчора внаслідок ворожого обстрілу смт Нью-Йорк Бахмутського району виникла пожежа в приватному житловому будинку. Рятувальники ліквідували загоряння покрівлі на площі 10 кв. м.

Того ж дня о 23:30 рятувальники прибули на виклик про пожежу на території приватного домоволодіння в м. Добропілля Покровського району та ліквідували займання дров о 23:50 на площі 50 кв. м.

Також рятувальники залучались до ліквідації 3 пожеж, які виникли в на території лісів. Вогнем знищено 27 га лісової підстилки. А також ліквідували 7 пожеж на відкритих територіях, вогнем знищено суху рослинність на площі майже 9 га.

“На Донеччині збільшилась кількість пожеж на відкритій території та в природних екосистемах. Не випалюйте суху рослинність, а також не залишайте недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці!” – наголошують рятувальники.

Нагадаємо, рятувальники Донеччини, 9 квітня, залучались до ліквідації 16 пожеж на території області, 5 з яких виникли внаслідок обстрілів.