пожежа

Минулої доби рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 16 пожеж, 5 з яких виникли внаслідок обстрілів

Протягом минулої доби, 9 квітня, рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 16 пожеж на території області, 5 з яких виникли внаслідок обстрілів.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Вчора внаслідок ворожого ракетного удару по м. Слов’янськ Краматорського району виникло загоряння приватної п’ятиповерхової будівлі. До гасіння пожежі залучалися рятувальники 38 державної пожежно-рятувальної частини, які оперативно ліквідували пожежу на площі 30 кв. м.

В смт Ямпіль внаслідок ворожого обстрілу виникло загоряння лісової підстилки на території Ямпільского лісництва. На місці події працювали рятувальники 69 державної пожежно-рятувальної частини, які ліквідували пожежу. Вогнем знищено 10 га лісової підстилки.

Того ж дня о 09:18 рятувальники 30 державної пожежно-рятувальної частини прибули на виклик про пожежу занедбаної будівлі в смт Ясногірка Краматорського району. Надзвичайники ліквідували загоряння о 0 09:59 на площі 17 кв.м.

Також протягом минулої доби рятувальники залучались до ліквідації 8 пожеж на відкритих територіях та 3 пожеж в природних екосистемах. Вогнем знищено 21 га сухої трави та 15 га лісової підстилки.

Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишайте недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Будьте відповідальними та обережними!