Залужний упевнений, що цього року Україна поверне Маріуполь

Головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний розповів про щемливу розмову чотирирічним хлопчиком з Маріуполя під час одного із дитячих заходів. Він запевнив дитину, що Україна відвоює  місто вже у цьому році.

Цим спогадом главком поділився в авторському документальному проекті “Рік”.

“Прямо біля цього столу хлопчина стояв. Іллею його, здається, звати. Йому там років, мабуть, чотири. Він мене за руку відвів і каже: “Я маю окремо поговорити з вами”. Десь йому років 4-5. Каже: “Нагніться, я вам на вушко щось скажу. Ми точно повернемося в Маріуполь?” Я йому кажу: “Так!”. Каже: “А коли?”. Я кажу: “У цьому році”. Діти про таке просять. Це надихає”, – сказав главком.

рф стягнула під Маріуполь 35-тисячне військо. Росіяни стягують у Маріуполь живу силу та трохи техніки й концентрують певний резерв навколо міста.

“Станом на 12 лютого кількість російських окупантів, які розквартировані у Маріуполі й навколо зросла приблизно до 35 тисяч і продовжує зростати. Окупанти кажуть, що вони готуються до наступу ЗСУ у напрямку Вугледару, що готуються виконати наказ Путіна захопити Запоріжжя до 1 березня”, – заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, це і є резерв доукомплектування тих сил, які вони відводять із фронту, бо там є луганські та донецькі підрозділи, а є нові підрозділи та мобілізовані росіяни.