З цими налаштуваннями ви додзвонитеся на Айфон дитини в 10 випадках із 10!

Усі батьки знають, якою важливою є можливість зв’язатися зі своєю дитиною телефоном у будь-який момент. Однак сучасні діти часто переводять гаджети в беззвучний режим, особливо пристрої Apple, адже на Айфоні це зробити можна одним рухом. Але не варто впадати у відчай! У цій статті ми розповімо про два ефективні способи налаштування iPhone, які гарантують, що ви зможете додзвонитися до свого чада практично в будь-якій ситуації.

Використання функції «Локатор» для відтворення звукового сигналу на iPhone дитини

Перший метод — це використання вбудованої функції «Локатор». Ось що потрібно зробити, після того, як ви замовили iPhone 15 Pro Max на сайті:

  1. відкрийте «Налаштування» на своєму iPhone і виберіть свій Apple ID;
  2. натисніть «Додати члена сім’ї» і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб створити обліковий запис для дитини або надіслати запрошення на вже наявний;
  3. на пристрої маленького власника Айфон зайдіть у «Налаштування» → Apple ID → «Сімейний доступ» і переконайтеся, що всі перемикачі в розділі «Доступ до геопозиції» активовані;
  4. зайдіть у застосунок «Локатор» на будь-якому своєму телефоні Apple або використовуйте вебверсію iCloud;
  5. знайдіть iPhone дитини у списку пристроїв і натисніть «Відтворити звуковий сигнал».

Після цього на смартфоні спочатку спрацює вібрація, а потім прозвучить характерний рингтон на максимальній гучності. Головне — переконайтеся, що гаджет підключений до інтернету, інакше доведеться довго чекати, щоб отримати відповідь.

Налаштування екстрених викликів на iPhone дитини

Другий спосіб — активувати функцію «Екстрений допуск» для ваших контактів на iPhone дитини:

  1. відкрийте застосунок «Телефон» на iPhone дитини та перейдіть на вкладку «Контакти»;
  2. знайдіть свій номер, натисніть «Змінити» і виберіть «Рингтон»;
  3. активуйте перемикач «Екстрений допуск» і збережіть зміни.

Виконайте ці кроки для всіх контактів, яким потрібно дати можливість додзвонитися до дитини в будь-якій ситуації. Дзвінки від цих абонентів будуть проходити зі звуком, навіть якщо на пристрої ввімкнено режим «Не турбувати».

Встановлення максимальної гучності дзвінка

Щоб бути повністю впевненим, що дитина почує дзвінок, також варто «викрутити» гучність на максимум:

  1. у налаштуваннях iPhone дитини зайдіть у розділ «Звуки, тактильні сигнали»;
  2. пересуньте повзунок гучності рингтону та сповіщень до максимуму.

Так ви переконаєтеся, що дитина не пропустить ваш дзвінок через занадто тихий сигнал. При цьому, функція не буде дошкуляти в повсякденному житті — більшість вхідних все одно заглушить беззвучний режим.

Висновок

Сучасні технології дають нам безліч можливостей для забезпечення безпеки та спокою наших дітей. Налаштувавши функції «Локатор» і «Екстрений допуск» на iPhone, ви зробите великий крок на шляху до цієї мети. Але пам’ятайте: сучасні гаджети — це лише інструменти, а головне — це ваша увага, розуміння і підтримка, які ви можете дати своїй дитині.