Які бездротові навушники найдовше тримають заряд

З розвитком технологій з’явилися бездротові навушники, які зробили використання цього аксесуара ще більш зручним. Тепер не потрібно турбуватися про кабель, а свобода рухів стала набагато ширшою. Завдяки поліпшенню звуку й шумозаглушенню пристрої дарують задоволення від чудового звучання навіть у галасливих громадських місцях.

Способи підключення бездротових навушників

Гаджети не тільки дають шанс насолоджуватися музикою. Вони допомагають створити персональний простір, захищаючи від настирливих розмов і неприємних сигналів. Інформаційний шум став невіддільною частиною життя, тому ви можете купити навушники Самсунг або інші та утворити своєрідну оазу, щоб зберегти власну психіку, уникаючи впливу оточення. Можливостей підключення до пристрою розроблено три:

  1. Bluetooth. Забезпечує свободу руху без необхідності застосування кабелю. Потрібно спочатку увімкнути відповідний режим на телефоні або комп’ютері, а потім активувати сполучення.
  2. TWS — True Wireless Stereo. Гаджет без дротів, навіть без з’єднання правої й лівої вкладок між собою. Комплектуються кейсом, який слугує для зберігання та заряджання.
  3. Радіонавушники. Працюють на основі радіохвиль і використовують такі частоти для передавання аудіосигналу. Можуть забезпечувати ширший діапазон дії, ніж Bluetooth. Найчастіше продаються з базовою станцією, що підключається до аудіовиходу джерела звуку, наприклад телевізора або стереосистеми.

Усі ці технології допомагають під’єднуватися на певній відстані від пристрою, що дає спроможність вільно пересуватися та не тримати постійно в руках телефон чи планшет.

Скільки бездротові навушники зберігають заряд

Це питання досить відносне, позаяк умови використання різні, тож і тривалість дії акумулятора, швидкість його розрядження теж варіюється. Але загалом можна виділити деякі моделі, здатні тримати заряд довго:

  1. Sony Inzone Buds (WFG700NB.CE7). До 9 годин роботи на одному запасі, з блоком — до 36.
  2. Samsung Buds 2 Pro (SM-R510NZAASEK). 8 годин, з кейсом — 28.
  3. JBL Quantum TWS Air (JBLQTWSAIRBLK). 6 годин, з боксом — 20.
  4. Redmi Buds 4 Active (BHR8000GL). До 6 годин роботи на одному заряді, загальний час із блоком для зберігання — до 28.
  5. Redmi Buds 5 (BHR7627GL). Максимум 6, з кейсом — 24.

Але лідерами за тривалістю використання залишаються повнорозмірні моделі, конструкція яких дає змогу встановити більш ємний акумулятор. Наприклад, універсальна гарнітура SteelSeries Arctis 1 Wireless Black (61512) працює до 20 годин у режимі відтворення. Час роботи від одного заряду бездротових навушників зумовлений багатьма чинниками, включно з виробником, об’ємом блоку живлення та способом застосування. Зазвичай такі пристрої можуть працювати десятки годин. Тому любителям подорожувати або ходити в походи варто звертати увагу на термін активності гаджета, щоб насолоджуватися улюбленими мелодіями без перерви.

*На правах реклами