Як перевірити рахунок Київстар

Буває, що кошти на рахунку мобільного закінчуються у найнезручніший момент: коли потрібно терміново зателефонувати по роботі, провести онлайн-мітинг в дорозі, надіслати важливі файли або знайти потрібну інформацію з телефону. Щоб таких неприємних ситуацій не виникало, варто постійно контролювати баланс. Оператор “Київстар” передбачив для своїх клієнтів декілька способів перевірки рахунку. Розглянемо детально кожен з них.

Перевірка через USSD-запит

Простий та досить зручний спосіб перевірки балансу “Київстар” — введення комбінації цифр на клавіатурі телефону. Потрібно набрати *111# та натиснути кнопку “Дзвінок”. Кілька секунд по тому на дисплеї відобразиться інформація про стан основного рахунку. Якщо ви бажаєте перевірити баланс на бонусному рахунку, необхідно ввести комбінацію *110# та натиснути “Зателефонувати”.

Є також окрема USSD-команда для контролю залишків хвилин, SMS та мобільного інтернету, що включені у тарифний план. Потрібно ввести комбінацію цифр *100# та натиснути клавішу виклику. Далі абоненту буде запропоновано слідувати підказкам та обрати потрібний розділ меню.

Перевірка через застосунок 

В оператора “Київстар” є власний застосунок для клієнтів, який можна завантажити на пристрої Android або iOS. Зареєструвавшись у додатку, абонент зможе відстежувати детальну інформацію про стан свого рахунку: залишок коштів, кількість доступних хвилин, повідомлень та гігабайтів. Також є можливість контролювати витрати, переглядаючи, на що йдуть кошти з балансу.

Додатково клієнти “Київстар” можуть через застосунок поповнювати рахунок та змінювати тарифний план. Також оператор пропонує додавати номери рідних людей до свого профілю, щоб контролювати стан їх рахунків через мобільний додаток. 

Перевірка рахунку за допомогою дзвінка

Для тих, хто віддає перевагу традиційним способам перевірки балансу, є варіант телефонного дзвінка у службу підтримки. Для клієнтів “Київстар” передбачено для цього два номери: 444 і 455.

Під час дзвінку абоненту “відповість” роботизований голос. Потрібно слідувати голосовим підказкам і обрати відповідний пункт голосового меню для перевірки балансу. Автовідповідач повідомить вам стан рахунку, включно з залишком грошей, кількістю доступних хвилин, SMS-повідомлень та інтернет-даних. Також є можливість дізнатися дату наступного платежу по тарифному плану, що наразі підключений. За бажанням можна дочекатися з’єднання з “живим” оператором та поставити йому запитання про ваш баланс.

Як швидко поповнити рахунок Київстар

Швидко та зручно поповнити баланс на “Київстарі” можна через сервіс iPay.ua. Для цього не потрібна реєстрація, достатньо перейти за посиланням https://www.ipay.ua/ua/bills/popolnit-schet-kievstar-cherez-internet і ввести номер телефону та бажану суму платежу. Для наступних поповнень рахунку можна завести “Мій кабінет”, щоб зберегти шаблон оплати або налаштувати автоматичне поповнення за встановленим графіком.