що відомо про атаку дронів на Харків

Удари по Харкову: вщент знищено 14 будинків, загинула багатодітна сім’я (відео)

У Харкові внаслідок влучання, попередньо, трьох безпілотників, пожежа спалахнула на нафтобазі, а не на АЗС, як повідомляли раніше, уточнив начальник Слідчого управління поліції області Болвінов у коментарі Суспільному.

“Росіяни влучили, попередньо, трьома безпілотниками типу Shahed по нафтобазі. Через влучання стався вибух на цій нафтобазі, місткості були пошкоджені, через що стався витік паливно-мастильних матеріалів. Дизель та бензин змішався зі снігом і вулиця, яка йде вниз від нафтобази, перетворилася на пекельну лаву. Через це сталося загоряння приватних будинків по вулиці Котельній. Пошкоджені майже всі будинки. Люди загинули через те, що не змогли вибратися на подвір’я, у дворах були автівки, які також загорілися”, — сказав він.

У родичів загиблої під час пожежі в Немишлянському районі родини візьмуть зразки ДНК

Про це повідомив начальник Слідчого управління поліції області Сергій Болвінов.

“Сімʼя. Згоріли живцем. Як встановили слідчі, після обстрілу стався виток палива, який змішався зі снігом і розтікся вулицею. Пожежа зайнялася в 15 будинках. Сімʼя опинилася заручником вогню всередині свого ж будинку. Тіло чоловіка в коридорі будинку, мама з дітьми намагалася врятуватися в ванній. Де тіло немовля, поки не знаємо. Йдуть пошуки”, — написав Болвінов.