Вибираємо недорогий телевізор: поради експертів

Навіть за обмеженого бюджету, виділеного на купівлю новенького TV, не варто засмучуватися. Багато недорогих моделей отримують доволі значні параметри. Головне при виборі пристрою не потрапляти на маркетингові хитрощі — вийде отримати хороший TV без переплати.

Основні фактори, що впливають на ціну телевізора

Купівля техніки для дому — важливе завдання, до якого потрібно підходити відповідально. Великий асортимент телевізорів представлений за посиланням https://comfy.ua/ua/flat-tvs/tag__nedorogie/, однак під час вибору відповідного пристрою необхідно уважно вивчати можливості та особливості моделей, щоб не переплачувати за функції, які не знадобляться.

Перед замовленням на сайті https://comfy.ua/ слід завжди об’єктивно оцінювати основні фактори, що визначають вартість сучасного TV. До таких належать:

  • технології для поліпшення якості зображення — HDR, локальне підсвічування, збільшена плавність;
  • додаткові функції — Wi-Fi, 3D, вбудований медіаплеєр;
  • популярність бренду.

З одного боку компанії зі світовим ім’ям за замовчуванням приділяють особливу увагу якості збірки, надійності матеріалів, дизайну, адже від цього залежить їхня репутація, якою вони особливо дорожать. Можна сміливо говорити про те, що LG, Samsung, Xiaomi не випустять на ринок модель із тьмяним екраном або неякісним корпусом. З іншого боку є багато менш відомих брендів, які поводяться аналогічно, просто про них не так багато інформації. У них немає можливості накрутити ціну завдяки популярному імені.

Ключові параметри сучасного TV

Щоб отримати пристрій з оптимальними можливостями, необхідно робити акцент на головних характеристиках. До них належать:

  • Розмір дисплея. Потрібно виходити з правила: відстань до екрана дорівнює трьом діагоналям.
  • Тип матриці. Від неї залежить якість картинки, що виводиться на екран.
  • Роздільна здатність і частота оновлення. Що більший розмір дисплея, то вищою має бути роздільна здатність. Правильна відповідність цих параметрів забезпечує достатню чіткість зображення. Частота оновлення — це кількість кадрів, які з’являються на моніторі за секунду. Від неї залежить плавність картинки, яка дуже важлива для ігор і менш принципова при перегляді фільмів, роликів в інтернеті. Стандартне значення — 60 Гц.
  • Яскравість і контрастність. Від них залежить сприйняття зображення при надмірному зовнішньому освітленні. Оптимально, щоб яскравість відповідала 300–400 кд/м², а контрастність була на рівні 1000:1. За таких значень можна розраховувати на якісну картинку.
WvxZc77fEZqkFm5uVMP5XqqQ3hvzYVcrRNdCNk8agf8P-Mqq1pFKezHW1cX2mW7Fe7Tu83sweo2RaVTA81Ns9NzdjKVfgBsmjsV8HoCL7lx_E_IXg2n31BZhQQ7nQk2t837Rj02HYJVs5R8g3in6xuk

Наявність додаткових функцій збільшує зручність для користувача. З їхньою допомогою пошук інформації відбувається швидше, з’являється можливість підключити інші пристрої або вийти в інтернет, встановити корисні застосунки. Однак кожна така опція збільшує ціну пристрою.

На правах реклами