Влада Північної Кореї погрожує США нанесенням ракетних ударів

Розгортання стратегічного озброєння США поблизу кордонів КНДР та спільні військові навчання з Південної Кореї можуть послужити для північнокорейської влади оголошенням війни та призвести до бойових дій.

Про це заявив голова департаменту МЗС Північної Кореї Квон Чжон Гін: “Дії США поблизу кордонів Північної Кореї може бути розцінено як оголошення війни нашій державі”. Він пояснив, що під такими діями мається на увазі розгортання Вашингтоном поблизу кордонів КНДР стратегічного озброєння та проведення спільних навчань із Південною Кореєю всупереч усім попередженням північнокорейської сторони.

Раніше уряд США вирішив направити до Японського моря атомний авіаносець для підтримки Японії та Південної Кореї у разі проведення КНДР ядерних випробувань. Сестра глави Північної Кореї Кім Чен Ина Кім Е Чжон розповіла, що дії Вашингтона провокують Пхеньян на чергові випробування ракет.

Японія вирішила скликати екстрене засідання Ради Безпеки ООН, яке планується провести у зв’язку з новими запусками ракет з боку Північної Кореї.