Військові США і Канади збили новий нерозпізнаний літаючий об’єкт

У суботу ще один нерозпізнаний об’єкт був збитий над повітряним простором Північної Америки.

Про це повідомив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо у своєму Twitter, пише “Європейська правда”.

За його словами, об’єкт порушив повітряний простір Канади і був збитий над Юконом на північному заході країни.

Об’єкт був виявлений Північноамериканським командуванням аерокосмічної оборони (NORAD). Трюдо написав, що канадські та американські літаки були підняті в повітря після того, як він “віддав наказ” NORAD збити об’єкт. 

За словами Трюдо, об’єкт був збитий американським винищувачем F-22 з використанням ракети AIM 9X. Це було санкціоновано президентом США Джо Байденом. 

У заяві для CBS News прессекретар Пентагону бригадний генерал Пат Райдер повідомив, що об’єкт був вперше виявлений над Аляскою в п’ятницю ввечері, а потім відстежувався двома винищувачами F-22. За словами Райдера, винищувачі “уважно стежили за ним і не поспішали визначати природу об’єкта”.   

У суботу, після того, як об’єкт перетнув канадський повітряний простір, президент Байден дав дозвіл винищувачу F-22, “збити висотний повітряний об’єкт над північною Канадою”,  сказав Райдер.

Пізніше Білий дім підтвердив, що Байден санкціонував знищення об’єкта після телефонної розмови з Трюдо.

Інцидент стався через день після того, як американські військові збили літаючий об’єкт над Аляскою, і рівно через тиждень після того, як військові збили китайський шпигунський аеростат біля узбережжя Південної Кароліни.  

За словами міністрерки оборони Канади Аніти Ананд, був збитий “циліндричний об’єкт”, який виявився меншим за розміром, ніж китайська повітряна куля-шпигун, збита біля узбережжя Південної Кароліни.