Активізація окупаційних військ розпочалася ще на початку лютого. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький заявив у коментарі агенції “Associated Press”:
“Після виходу з Херсону росіяни зробили перегрупування, яке забрало 2 місяці. Реальні наступальні дії з боку рф почалися з початку лютого: мінімум 4-5 напрямків, де почалися активні бойові дії”, — зазначив він.
За слоавми розвідника, зараз можна очікувати можна всього, що завгодно — і ракетних ударів, і інших провокаційних дій, проте українські сили оборони до цього готові. І дуже багато залежатиме від того, як пройдуть наступні місяці.
За словами представника ГУР МО України, зараз основними цілями росії є Куп’янськ Харківської області, Лиман, Бахмут, Мар’їнка, Авдіївка та Вугледар Донецької області.
Вадим Скібіцький зазначив, що незважаючи на напружені бої на цих ділянках фронту, успіхи росії незначні і свідчать про виснаженість її сил.
Як повідомляла група “ІС”, активізація наступальних дій рф може сягнути свого апогею 24 лютого.
Залиште коментар
Розгорнути ▼