В Україну повернули тіла 64 полеглих оборонців

В Україну повернули тіла 64 полеглих оборонців

В Україну 6 жовтня повернули тіла (останки) 64 полеглих захисників. Їх передадуть правоохоронцям та судмедекспертам для для встановлення осіб загиблих.

Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

“Сьогодні за результатами проведення репатріаційних заходів, українській стороні вдалося повернути на підконтрольну уряду України територію тіла (останки) 64 загиблих (померлих) оборонців України”, — йдеться у повідомленні.

В свою чергу українська сторона, у відповідності до норм Міжнародного гуманітарного права, передала російській стороні передано тіла (останки) комбатантів, загиблих (померлих) у зв’язку із збройною агресією проти України, зазначили у Координаційному штабі.

“Збройні Сили України забезпечать належне та безпечне перевезення репатрійованих тіл (останків) загиблих (померлих) оборонців України до визначених державних спеціалізованих установ для їх передачі встановленим порядком представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам з метою організації і проведення процесуальних (слідчих) дій та судових експертиз, необхідних для встановлення осіб загиблих”, — йдеться у повідомленні.