В Україні знеструмлено 398 населених пунктів — "Укренерго"

В Україні знеструмлено 398 населених пунктів — “Укренерго”

Сьогодні, 8 квітня, на Харківщині з 06:00 ранку діють графіки погодинних відключень світла. Також продовжують діяти ліміти споживання електроенергії для промислових споживачів на Криворіжжі (Дніпропетровщина).

Про це повідомляє пресслужба “Укренерго”.

“Вночі через атаку російських ракет та БПЛА в дніпровському регіоні пошкоджено обладнання на одній з підстанцій “Укренерго”, та дві високовольтні повітряні лінії. Знеструмлення споживачів не було. Вчора на сході, в одному з прифронтових районів, через артобстріл було знеструмлено високовольтну підстанцію компанії 330 кВ”, — йдеться у повідомленні.

В “Укренерго” підкреслили, що аварійно-відновлювальні роботи відбуваються в складних умовах та тривають цілодобово. Зокрема в східному регіоні на одній з підстанцій ремонтні бригади повернули в роботу частину обладнання, пошкодженого при обстрілах.

Станом на ранок 8 квітня в Україні знеструмлено 398 населених пунктів. Через бойові дії є знеструмлення в Донецькій, Запорізький, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

Імпорт/експорт електроенергії

На поточну добу передбачається імпорт електроенергії з Румунії, Словаччини, Угорщини та Молдови, загальним обсягом 667 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 317 МВт. Експорт заплановано у денні години максимальної активності електростанцій на ВДЕ до Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини та Молдови, загальним обсягом 1 455 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 388 МВт.