Він повідомив, що зараз у Бахмуті залишилося 9 тисяч місцевих жителів, серед яких близько 500 дітей. Люди живуть у квартирах без вікон чи у підвалах без можливості прийняти душ чи навіть помити руки.
«Населення Бахмута до війни було 73 000 осіб. Наразі тут залишилося 9000 місцевих жителів, де 500 з них — діти. Деякі безстрашні живуть у квартирах без вікон, і якщо пощастить роздобути буржуйку, топлять її на будь-якому з поверхів квартири. Решта живуть у підвалах, а їсти приходять у пункти незламності, організовані волонтерами, без допомоги держави. Для того, щоб почистити зуби, використовують кілька ковтків питної води, заради економії. А для того, щоб помити руки, просто немає води. Про душ не може бути й мови. Відтак абсолютна більшість людей тут виглядають дуже брудними і змученими. Таке собі постапокаліптичне кіно», — написав Батанов.
Він також показав, як зараз виглядають 90 відсотків будівель у Бахмуті.
«Епіцентр сьогоднішньої боротьби України за свободу, територіальну цілістьність і можливість існувати. Щохвилинні звуки вибухів, автоматних черг і роботи протиповітряної оборони. Якщо ти і зустрічаєш людей на вулицях Бахмута, то здається, що ти спостерігаєш за ними в режимі перемотування. Усі рухаються швидше, ніж зазвичай, але на звуки вибухів тут уже ніхто особливо не реагує. Але якщо хтось чує свист над головою, падають на землю. Міномет. Це схоже на світ, про який ми ніколи нічого не чули. Світ, у якому гроші не мають значення, і людьми, які там живуть, рухає щось інше», — додав фотограф.
Залиште коментар
Розгорнути ▼