У Сумах об'єкти критичної інфраструктури

У Сумах об’єкти критичної інфраструктури перевели на резервне живлення, розгорнули пункти незламності

У ніч на 6 травня військові РФ завдали авіаційних ударів по енергетичній системі Сумщини. Через це без електроенергії залишились населені пункти Сумського, Роменського та Охтирського районів.

Про це написали в Сумській ОВА.

Аварійні служби та енергетики вночі частково відновили електропостачання у постраждалих районах, та частково у місті Суми, наразі роботи тривають.

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо відновлення роботи об’єктів критичної інфраструктури за рахунок аварійних джерел живлення. Також розгорнуті пункти незламності.

В КП “Електроавтотранс” повідомили, що у зв’язку з ситуацією в енергосистемі Сум на лінії працюють тролейбуси з автономним ходом. Ремонтні служби працюють над поліпшенням ситуація.

В КП “Міськводоканал” зазначили, що станом на 8:30 водозабори Сум працюють у звичайному режимі. Окрім Пришибського водозабору, роботу якого фахівці КП відновлюють після проблем, які виникли в енергосистемі внаслідок нічної атаки дронів. Тому тимчасово відсутнє водопостачання у будинках мікронів Хіммістечка та Басів, вулиць Харківської, Сергія Табали, Холодноярської бригади (СКД), Української Народної Республіки (Катерини Зеленко), Староріченської (Генерала Чеснова), Миру, Богуна, проспекту Свободи та прилеглих до них вулиць.

У ніч проти 6 травня сили протиповітряної оборони в Сумській області знищили 12 із 13 “шахедів”, якими військо РФ атакувало Україну, повідомили зранку 6 травня у Повітряних силах.