У Польщі фермери влаштовують великий страйк по всій країні

У Польщі фермери влаштовують великий страйк по всій країні

У Польщі у середу, 20 березня, фермери влаштовують великий страйк. Протести, а також блокада доріг відбуватимуться у понад пів тисячі місць по всій країні. Серед вимог фермерів — відмова уряду Польщі від Європейського зеленого курсу і блокада агропродукції з України. Загалом на середу офіційно зареєстровано понад 580 протестів по всій Польщі за участі близько 70 тисяч людей.

Про це повідомила польська поліція.

“На цю середу оголошено понад 580 протестів, в яких, за оцінками, візьмуть участь близько 70 000 осіб. Це величезна подія, яка вимагає від поліції залучення значних сил для забезпечення безпеки всіх громадян”, — йдеться у повідомленні правоохоронців у соцмережі Х.

По всій Польщі очікуються затори на дорогах, оскільки протестувальники планують блокувати ключові відрізки доріг у містах і поза ними, інформує RMF24.

У центр Варшави протестувальники не зможуть заїхати на сільськогосподарській техніці, але вони блокуватимуть швидкісну дорогу S2 на околиці міста і ключові під’їзні шляхи до польської столиці.

Протести відбуваються також в інших польських містах, хоча мери деяких з них, наприклад Бидгощі і Любліна, заборонили страйк. Аграрії подали апеляції й очікують на рішення судів у цих справах.