В окупованому Криму бюджетників змушують йти на псевдовибори президента Росії, які незаконно проводитимуться на тимчасово захоплених територіях України 15-17 березня. У такий спосіб росіяни намагаються створити явку, тому що кримчани не хочуть йти голосувати.
Про це Суспільне Крим розповів працівник сфери освіти.
“Нас всіх попередили, що ми маємо піти і проголосувати на виборах, щоб на роботі не було проблем. Після голосування, ми маємо зателефонувати куратору у наш навчальний заклад та доповісти, що проголосували. Нам не кажуть, що треба конкретно за когось голосувати. Головне створити явку, бо люди не хочуть йти на вибори”, — повідомив він.
Низьку явку також підтверджують активісти громадського руху спротиву “Жовта Стрічка” на своєму каналі у Telegram.
“В Сімферополі та Севастополі у р**истів з самого ранку низька явка”, — йдеться у повідомленні.
Станом на 09:00, в окупованому Криму та Севастополі відкрилися “виборчі дільниці” для “голосування” на псевдовиборах президента РФ. Вони працюватимуть протягом 15-17 березня. Також окупанти відкрили “голосування” онлайн — через портал “Госуслуг”.
Місця з “виборчими дільницями”, які необхідно уникати громадянам України на ТОТ, раніше активісти “Жовтої стрічки” нанесли на карту у Google Maps.
МЗС України закликає жителів окупованих територій не брати участі в незаконних виборах президента РФ.
“Міністерство закордонних справ України наголошує, що проведення “виборів” президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України – Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України – є незаконним та не матиме жодних правових наслідків”, — йдеться у заяві.
Залиште коментар
Розгорнути ▼